Architekturu vnímáme jako komplexní činnost, která zasahuje do každodenního života nás všech.

Ke každému zadání proto přistupujeme s rozvahou a pečlivostí. Zabýváme se projekty všech velikostí od návrhu kliky dveří po části měst a nedílnou součástí každého procesu je pro nás rovnocenný dialog s investorem, v rámci kterého se snažíme pochopit jeho přání a potřeby.

Cílem naší práce je navrhnout dům nejen hezký, ale i funkční, respektující své okolí a plnící potřeby svých majitelů.

Seznamte se s týmem Modest Artificials…
Dan Merta

Dan Merta

Hlavní architekt, číslo autorizace ČKA 05132

Již při studiu na Fakultě Architektury ČVUT jsem se rozhodl jít vlastní cestou a společně jsme založili MA Studio, které baví nejen nás, ale i klienty.

merta@ma-studio.cz

Cyril Nešleha

Cyril Nešleha

Hlavní architekt

Po absolvování studia na Fakultě architektury ČVUT jsem nejprve sbíral zkušenosti v několika ateliérech, aby nás dlouholeté přátelství s Danem přivedlo k založení společného projektu Modest Artificials.

nesleha@ma-studio.cz

Patrik Gudev

Patrik Gudev

Metaverse Development

Řídím realizace studia v různých metaverse projektech.

gudev@ma-studio.cz

Matyáš Merta

Matyáš Merta

Junior architekt

matyas.merta@ma-studio.cz

Anna Mertová

Anna Mertová

Grafický design

Kristýna Štěrbová

Kristýna Štěrbová

Architekt

sterbova@ma-studio.cz

Barbora Frysová

Barbora Frysová

Architekt

frysova@ma-studio.cz

Sebastian Trapl

Sebastian Trapl

Krajinářský architekt, vizualizace

trapl@ma-studio.cz

Ing. Jakub Bilský

Ing. Jakub Bilský

Architekt, projektant

bilsky@ma-studio.cz

Jaromír Hadrava

Jaromír Hadrava

Statické konstrukce

hadrava@tekoprojekt.cz

Jan Vašák

Jan Vašák

Architekt, projektant

vasak@ma-studio.cz

Tomáš Haulík

Tomáš Haulík

Architekt, projektant

haulik@ma-studio.cz

Vlad Nutsu

Vlad Nutsu

Projektant

nutsu@ma-studio.cz

Daniela Lukáčová

Daniela Lukáčová

Architekt

lukacova@ma-studio.cz

Sebastian Jarolín

Sebastian Jarolín

CGI, Metaverse artist

jarolin@ma-studio.cz

Daniil Filin

Daniil Filin

Architekt, VR specialist

filin@ma-studio.cz